O czarnej magii, w kontekście rytuałów miłosnych pisałam już wielokrotnie wskazując głównie na wady i zalety jej zastosowania. Skupiałam się jednak głównie na spętaniu miłosnym, gdyż to ten rytuał najczęściej z tej kategorii wykonuję. W dzisiejszym wpisie chciałabym wspomnieć również o innych rytuałach, których sposób działania może być podobny w skutkach, a nie są one aż tak powszechnie stosowane.

Chciałam tutaj jednak zauważyć, że czarna magia powinna być stosowana jako ostateczność, gdy inne rytuały oparte na białej magii zawodzą lub z góry będzie wiadomo, że nie przyniosą pożądanych efektów.

W Internecie coraz częściej można znaleźć informacje na temat czarnego wesela, które ma być doskonałym rozwiązaniem na nasze problemy. Często rytuał ten kreowany jest na najsilniejszy z możliwych, część osób zajmujących się ezoteryką zapewnia, że efekty na pewno się pojawią. Czarne wesele w rzeczywistości to nic innego, jak rodzaj spętania miłosnego, a efekty po nim będą właściwie takie same. Wśród nich trzeba zwrócić uwagę na brak naturalnych uczuć ze strony partnera, co niestety często jest przeszkodą przy tworzeniu szczęśliwego związku.

Czemu więc czarne wesele nie jest nazywane po prostu spętaniem? Każdy rytuał można wykonać na wiele sposobów, zależy to od doświadczenia osoby zajmującej się magią miłosną oraz konkretnym przypadkiem. Czarne wesele niewątpliwie wykorzystuje narzędzia typowe przy każdym spętaniu. Nazwa wspomnianego rytuału może być traktowana czysto marketingowo – o spętaniu pisze wiele osób, o czarnym weselu trochę mniej, więc w naszych oczach może to wyglądać na coś nowego, czego jeszcze nie próbowaliśmy.

Do czarnej magii zaliczamy również rytuał krwi, który jest zdecydowanie rzadziej wykonywany – przede wszystkim przez jego specyfikę. Do jego wykonania potrzebny jest świeży materiał, co wymaga od nas bezpośredniego uczestnictwa w sesjach, co często może stanowić problem dla osoby, która go zamawia.

O rytuałach opartych na czarnej magii można pisać jeszcze długo, jest ich całe mnóstwo. Nie wszystkie są jednak tak popularne, a często ich specyfika sprawia, że mało kto podejmuje się ich wykonania. Zawsze przed ich zamówieniem należy jednak brać pod uwagę konsekwencje, jakie są z tym konkretnym rodzajem magii związane. O tym można przeczytać w innych wpisach, które zostawiłam Wam na blogu.

Kategorie:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: