Spętanie miłosne w przeciwieństwie do zwykłego rytuału miłosnego oparte jest naSpetanie miłosne, magia miłosna czarnej magii, dlatego też wykonuję je tylko na specjalne życzenie osoby zainteresowanej.

Mimo dosyć dużej popularności wspomnianego rytuału, należy pamiętać, że może on przysporzyć nam problemów, które mogą pojawić się nawet po wielu latach, gdy już dawno zapomnimy, że korzystaliśmy z tej formy pomocy. Dlaczego tak się dzieje? Czarna magia, w przeciwieństwie do białej nie służy człowiekowi, a jej działanie wygląda na pomocne jedynie z pozoru.

Decydując się na spętanie pamiętaj również, w jaki sposób będzie oddziaływało ono na Twojego partnera. Będzie on pozbawiony swojej woli, więc będzie z nami „na siłę”.

W jakich przypadkach spętanie miłosne może się sprawdzić? Przede wszystkim, gdy dana osoba niczego do nas nie czuje, nigdy nie była z nami związana emocjonalnie.

Zamawiając rytuał spętania miłosnego należy brać pod uwagę przede wszystkim skutki uboczne, z jakimi często przychodzi nam się z czasem zmierzyć. Dzieje się tak ze względu na czarną magię, która jak wspomniałam już na samym początku, nie służy człowiekowi. Należy pamiętać przede wszystkim, że uczucia, jakie między Wami będą, mogą nie być szczere, co niestety często okazuje się przyczyną wielu problemów w późniejszym związku.

Rytuał spętania, z racji tego, że oparty jest na czarnej magii wykonuję sama, natomiast osoba zamawiająca musi ograniczyć się do paru prostych zasad, które przekazuję przed jego wykonaniem.

Podczas ustalania odpowiedniej pomocy staram się na samym początku proponować rozwiązanie oparte na białej magii, która nie zawsze musi oznaczać słabsze efekty. W celu dobrania odpowiedniej pomocy, właściwiej dla Twojego problemu, zapraszam do kontaktu mailowego.

Osoba zamawiająca spętanie może liczyć na pełne moje wsparcie od samego początku do zakończenia współpracy. Możesz mieć pewność, że podczas mojej pracy w pełni wykorzystuję moją wiedzę oraz doświadczenie, które nabyłam na przestrzeni wielu lat. Skuteczność mojej pracy to właśnie wynik wieloletnich starań, a przede wszystkim ciągła nauka oraz doskonalenie.

%d bloggers like this: