Rytuał miłosny na konkretną osobę należy bez wątpienia do tych najczęściej wykonywanych przeze mnie. Cechują się wysoką skutecznością, jest to na pewno dobre narzędzie, dla osób, które mają problemy miłosne z powodu odejścia partnera.

Rytuał miłosny na konkretną osobę

Sam rytuał oparty jest na białej magii, więc jest całkowicie bezpieczny zarówno dla osoby, która zgłasza się do mnie z problemem, jak również osoby, na której będzie wykonywany. Zaletą rytuału miłosnego opartego na białej magii niewątpliwie jest to, że uczucia, jakimi będzie nas darzył partner będą szczere oraz naturalne.

W zależności od specyfiki problemu składa się z 7 bądź 14 sesji, podczas których wskazane jest niewielkie zaangażowanie osoby zainteresowanej.

Wykonuję następujące rytuały miłosne oparte na białej magii:

rytuał miłosny na budowę więzi – w przypadku, gdy chcemy rozkochać drugą osobę,

rytuał miłosny na odbudowę więzi – dla osób, których związek nie jest już taki jak dawniej i po prostu chcą na nowo ożywić miłość między dwiema osobami,

rytuał na naprawę więzi – w przypadku związków, które borykają się z większymi problemami.

Sesje rytualne wykonuję sama lub z pomocą osoby zainteresowanej.

Rytuały miłosne na konkretną osobę, mimo, że należą do białej magii cechują się dosyć dużą skutecznością, a przede wszystkim – naturalnymi efektami. Sprawia to, że osoby w ten sposób związane tworzą szczęśliwą parę oraz darzą się prawdziwymi, szczerymi uczuciami.

Powodzenie rytuału bez wątpienia zależy od odpowiedniego zbadania problemu oraz dobrania odpowiedniego rozwiązania dla danego przypadku. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego zawsze przed zaproponowaniem pomocy staram się wybrać optymalną pomoc dla każdej osoby, która się do mnie zgłasza. Każda osoba, która decyduje się na współpracę ze mną może liczyć na moje pełne wsparcie zarówno podczas przygotowania się do sesji (otrzymuje ode mnie wszelkie niezbędne wskazówki), jak również podczas oczekiwania na efekty.

Jeśli uważasz, że jestem odpowiednią osobą, która pomoże Ci przejść przez tą trudną drogę do odzyskania partnera, zapraszam do kontaktu, gdzie odpowiem na wszelkie pytania.

Więcej informacji na temat samego rytuału miłosnego można znaleźć również ba blogu.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 26 Średnia: 4.8]
%d bloggers like this: