Poniżej postaram się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania odnośnie rytuałów miłosnych:

Ile trwa rytuał miłosny?

Czas trwania każdego rytuału uzależniony jest od jego specyfiki oraz złożoności. Są takie, które można wykonać podczas jednej sesji, są również takie, które należy powtarzać przez określoną ilość dni. Standardowy rytuał uzdrowienia relacji w związku trwa siedem dni, urok mający działanie krótkotrwałe – jeden dzień, natomiast spętanie – 14 dni.

Czy muszę coś robić podczas rytuału?

Ta kwestia również uzależniona jest od tego, o jaką pomoc prosimy. Wasza współpraca, jeśli będzie potrzebna, będzie sprowadzała się do wykonania paru prostych czynności.

Jak należy się przygotować?

Istotą rytuału jest to, że naszą energię przekazujemy drugiej osobie. W związku z tym, musimy być zdeterminowani oraz skoncentrowani. Dlatego też na czas trwania rytuału oraz w czasie oczekiwania na jego efekty zalecam nie zażywać używek (alkohol, papierosy), które nas osłabiają.

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Niestety, nie ma wzoru matematycznego, który odpowiedziałby na to pytanie. Nie mogę również zagwarantować, że moja pomoc przeniesie oczekiwany sukces. Z reguły efekty pojawiają się od dwóch do czterech tygodni. Były jednak przypadki, gdy pary schodziły się już podczas trwania sesji. Zdarza się też, że na efekty przyjdzie nam poczekać trochę dłużej.Najczęstsze pytania, rytuały miłosne

Prosząc o rytuał, zarówno podczas jego wykonywania jak i po jego zakończeniu ważna jest wiara w jego powodzenie. Dzięki niej jesteśmy zdeterminowani do działania, co przekłada się na pozytywną energię, która wędruje do naszej drugiej połówki.

Jak wygląda kontakt podczas rytuału oraz po jego wykonaniu?

Zarówno podczas sesji, jak i po ich zakończeniu jesteśmy w stałym kontakcie w celu rozwiązywania ewentualnych problemów bądź wątpliwości. Zasada kontaktu jest opisana w instrukcji, którą otrzymujesz ode mnie przed rozpoczęciem pracy.

Z chęcią odpowiem na inne pytania dotyczące rytuałów. W tym celu zapraszam do kontaktu mailowego.

 

%d bloggers like this: