Mimo, że czasy Starożytnego Egiptu wydają się dla nas dosyć odległe, bliskie nam pozostają rozwiązania Egipcjan odnośnie sfer sercowych, w których byli ekspertami. Do naszych czasów przerwał właśnie rytuał egipski, który dobrze wykonany daje stosunkowo silne efekty.Rytuał rgipski

Rytuał egipski, podobnie jak większość, które oferuję w miarę możliwości wykonuję przy współpracy osoby, która zgłasza się do mnie o pomoc. Powinien być on wykonywany w półmroku, po zachodzie słońca.

Co wykorzystuję do wykonania wspomnianego rytuału? Owoce, które symbolizują ofiarę dla bóstw egipskich (z reguły dwie połówki jabłka, które symbolizują dwie osoby), które umieszczamy w specjalnym pojemniku oraz kadzidło (zapach róży). Niezbędne są też świeczki (czerwone), które mają symbolizować dwie osoby.

Opisane atrybuty dotyczą oczywiście mojej części rytuału, osoba współpracująca ma do wykonania łatwiejsze zadanie, które z chęcią opiszę w korespondencji mailowej.

Rytuał egipski należy do białej magii, dlatego jest całkowicie bezpieczny zarówno dla osoby, która go zamawia oraz osoby, na której wykonywane będą prace energetyczne. Jest to stosunkowo silne rozwiązanie, które jest w stanie poradzić sobie nawet z cięższymi przypadkami.

Niewątpliwą zaletą naszego rytuału jest właśnie jego silne działanie, gdyż należy do najsilniejszych z białej magii. Stąd też oferuję go często zamiast spętania, gdyż efekty – podobnie jak w przypadku rytuału miłosnego na konkretną osobę – są naturalne, co jest gwarancją szczęśliwego związku, w którym dwie osoby darzą się nawzajem szczerym uczuciem.

Nie oznacza to jednak, że każdy przypadek będzie kwalifikował się od razu do zastosowania tego rytuału – czasami wystarczy właśnie wspomniany rytuał miłosny na konkretną osobę składający się z 7 sesji, o którym więcej można dowiedzieć się tutaj. Optymalne rozwiązanie dla danego problemu dobierane jest podczas analizy, jaką przeprowadzam zawszę przed zaproponowaniem pomocy, co jest kluczem do uzyskania jak najlepszych efektów.

Sesje odbywają się z udziałem osoby zainteresowanej – są proste czynności z wykorzystaniem ogólnie dostępnych atrybutów. W przypadku, gdy osoba zgłaszająca się do mnie o pomoc nie może uczestniczyć, mogę też wszystko wykonać sama.

W celu ustalenia szczegółów oraz dobrania odpowiedniej pomocy, zapraszam do kontaktu 🙂

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 32 Średnia: 4.7]
%d bloggers like this: