Rytuał egipski – jak działa?

Mimo, że czasy Starożytnego Egiptu wydają się dla nas dosyć odległe, bliskie nam pozostają rozwiązania Egipcjan odnośnie sfer sercowych, w których byli ekspertami. Do naszych czasów przerwał właśnie rytuał egipski, który dobrze wykonany daje stosunkowo silne efekty.Rytuał rgipski

Rytuał egipski, podobnie jak inne rytuały i uroki miłosne, które oferuję, w miarę możliwości wykonuję przy współpracy osoby, która zgłasza się do mnie o pomoc. Powinien być on wykonywany w półmroku, po zachodzie słońca.

Co jest potrzebne do wykonania rytuału miłosnego?

Co wykorzystuję do wykonania wspomnianego rytuału? Owoce, które symbolizują ofiarę dla bóstw egipskich (z reguły dwie połówki jabłka, które symbolizują dwie osoby), które umieszczamy w specjalnym pojemniku oraz kadzidło (zapach róży). Niezbędne są też świeczki (czerwone), które mają symbolizować dwie osoby.

Opisane atrybuty dotyczą oczywiście mojej części rytuału, osoba współpracująca ma do wykonania łatwiejsze zadanie, które z chęcią opiszę w korespondencji mailowej.

Jak silny jest rytuał egipski i ile trwają efekty?

Rytuał egipski należy do białej magii, dlatego jest całkowicie bezpieczny zarówno dla osoby, która go zamawia oraz osoby, na której wykonywane będą prace energetyczne. Jest to stosunkowo silne rozwiązanie, które jest w stanie poradzić sobie nawet z cięższymi przypadkami.

Niewątpliwą zaletą naszego rytuału jest właśnie jego silne działanie, gdyż należy do najsilniejszych z białej magii. Stąd też oferuję go często zamiast spętania, gdyż efekty – podobnie jak w przypadku rytuału miłosnego na konkretną osobę – są naturalne, co jest gwarancją szczęśliwego związku, w którym dwie osoby darzą się nawzajem szczerym uczuciem.

Nie oznacza to jednak, że każdy przypadek będzie kwalifikował się od razu do zastosowania tego rytuału – czasami wystarczy właśnie wspomniany rytuał miłosny na konkretną osobę składający się z 7 sesji. Optymalne rozwiązanie dla danego problemu dobierane jest podczas analizy, jaką przeprowadzam zawszę przed zaproponowaniem pomocy, co jest kluczem do uzyskania jak najlepszych efektów.

Sesje odbywają się z udziałem osoby zainteresowanej – są proste czynności z wykorzystaniem ogólnie dostępnych atrybutów. W przypadku, gdy osoba zgłaszająca się do mnie o pomoc nie może uczestniczyć, mogę też wszystko wykonać sama.

W celu ustalenia szczegółów oraz dobrania odpowiedniej pomocy, zapraszam do kontaktu 🙂 

Czy rytuał egipski działa w trudnych przypadkach?

Skorzystanie z rytuału egipskiego, gdy borykasz się z dużymi trudnościami, jest doskonałym pomysłem. Dlaczego? Otóż jest on jednym z tych uroków miłosnych, który odradza w ludziach pozytywne emocje oraz pomaga w dążeniu do realizacji swoich pragnień. Jeśli więc marzysz o tym, by wróciła do Ciebie osoba, którą kochasz lub chcesz uratować swoje małżeństwo, ponieważ zależy Ci na łączącym Was uczuciu, egipski rytuał miłosny może okazać się dla Was nieocenionym wsparciem.

Rytuał egipski może sprawić, że osoba bliska Twojemu sercu nie tylko zwróci na Ciebie uwagę, ale również zacznie żywić bardzo pozytywne uczucia do Ciebie oraz odczuwać z Tobą silną więź. W związku z tym z czasem zaczniecie stawać się sobie coraz bliżsi. Ponadto rytuał egipski daje również olbrzymie pole do pracy, jeśli jesteś w związku, w którym uczucia powoli wygasają i chcesz to zmienić. Dzięki niemu Wasza relacja znów będzie pełna miłości i wzajemnego szacunku.

U kogo najlepiej sprawdzi się egipski rytuał miłosny?

Egipski rytuał miłosny sprawdzi się u osób, które borykają się z bardzo skomplikowanymi relacjami oraz trudnymi przypadkami miłosnymi. W odróżnieniu od spętania miłosnego, które stosuje się, gdy jedna osoba nie czuje nic do drugiej i nigdy nie była z nią związana emocjonalnie, w przypadku rytuału miłosnego dwie strony znają się, lecz na ich drodze stoi coś, co utrudnia im odbudowanie relacji.

Dla kogo w takim razie rytuał miłosny będzie najlepszym rozwiązaniem? Przede wszystkim dla osoby, która:

  • marzy o powrocie do ukochanej/ukochanego, z którą/którym rozstała się w niezbyt miłej atmosferze,
  • chce uratować swoje małżeństwo,
  • jest w konflikcie z kimś bliskim i chce naprawić tę relację,
  • jest w związku, w którym pojawił się ktoś trzeci, kto źle na niego wpływa.

Idealnym początkiem do odbudowy relacji z bliską Ci osobą jest rytuał egipski, którego efekty mogą przerosnąć Twoje oczekiwania. W wyniku przeprowadzenia tego rytuału osoba, na której Ci zależy, może zacząć zupełnie inaczej patrzeć na Wasz związek i zechcieć nad nim wspólnie pracować.

Egipski rytuał miłosny zalicza się do rytuałów miłosnych z kręgu białej magii, co oznacza, że nie wykorzystuje on sił zła i ma na celu uzyskanie dobroczynnego skutku. W tym przypadku objawy po rytuale zazwyczaj nie występują, a jeśli się pojawiają, mają bardzo łagodny przebieg. Są to zazwyczaj chwilowe zaburzenia snu, delikatne rozkojarzenie czy ospałość.

%d bloggers like this: