Magia miłosna, do której bez wątpienia należą również rytuały to silne narzędzie, o czym mogło przekonać się już wiele osób, które zgłosiły się do mnie o pomoc. Często dostaje pytania, czy działanie rytuału miłosnego można cofnąć.

Na to pytanie nie można odpowiedzieć jednoznacznie, gdyż wszystko to zależy od wielu czynników. Należy pamiętać, że nie do końca mamy wpływ na to, jak magia zadziała, jakie da efekty oraz jak potoczą się losy osoby, które zamawiają rytuał oraz osoby, na której pracujemy. Dlatego ważne jest, aby decyzja o wykonaniu rytuału była przemyślana, co z pewnością pozwoli uniknąć późniejszych ewentualnych problemów.

Bez wątpienia o wiele łatwiej będzie pozbyć się działania białej magii, do której należy m. in. rytuał miłosny na konkretną osobę. Dzieje się tak dlatego, że uczucia w wyniku tego rytuału są naturalne, więc ostatecznie to do nas należy kwestia tego, jak potoczy się związek powstały na skutek białej magii.

Trochę inaczej sprawa wygląda w przypadku czarnej magii, do której należy spętanie. Tutaj należy pamiętać, że związek powstały na skutek tego typu działania nie będzie w pełni naturalny, dlatego działanie rytuału często trzeba cofnąć za pomocą rytuału oczyszczenia.

Jak wspomniałam już na początku, zanim zdecydujemy się na skorzystanie z magii miłosnej, musimy być w pełni świadomi energii, z którą mamy do czynienia. Decyzja ta musi być w pełni przemyślana.

Kategorie:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d