Przy okazji jednego z poprzednich wpisów wspominałam, jak należy dobrać odpowiedni rytuał miłosny, który będzie właściwy dla danego przypadku. Jest to istotne, gdyż od tego będą zależały rezultaty naszej pracy. Doboru takiego dokonuję podczas analizy numerologicznej oraz rozkładu kart. Jednak wspomniana analiza nie sprowadza się jedynie do wyboru odpowiedniego narzędzia, które będzie wykorzystywane przy naszej pracy. Istotne jest również to, czy w danym przypadku magia ma jakiekolwiek szanse na powodzenie.

Oznacza to, że – mimo, że staram się pomóc każdemu, kto zgłasza się do mnie – nie zawsze jestem w stanie taką pomoc zaoferować, więc bywają przypadki, gdy niestety muszę odmówić wykonania rytuału. Czynników, które wpływają na taką decyzję jest wiele, zdarza się też, że się na siebie nakładają.Rytuał miłosny

Najczęstszą przyczyną niewątpliwie jest brak jakichkolwiek więzi między danymi osobami. Nie chodzi tutaj o uczucia, lecz o to, że osoby te właściwie się nie znają i poza spętaniem nie ma większych szans na to, aby nasz rytuał przyniósł pożądany skutek.

Bardzo ważne są również predyspozycje zarówno osoby, które zamawia rytuał, jak i tej, na której chcemy pracować. Partner, który od nas odszedł musi być podatny na działania energetyczne, w innym przypadku nasz wysiłek pójdzie na marne.

Dobór odpowiedniego rytuału to dosyć trudne zadanie, od którego zależy cały sukces naszej pracy. Z mojej strony mogę zapewnić, że każdy przypadek będzie przeze mnie potraktowany indywidualnie, w tym celu zapraszam do kontaktu 🙂

Kategorie:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d