Ten wpis nie będzie do końca na temat rytuałów miłosnych, jednak myślę, że informacje, jakie tu przekażę mogą być przydatne przy rozwiązywaniu problemów codziennych. Często, gdy towarzyszy nam pech podejrzewamy, że stoi za tym druga osoba, czyli mówiąc krótko – ciąży na nas klątwa. Problemy te mogą dotyczyć również sfery uczuciowej, gdy w naszym związku zaczynają pojawiać się kłopoty, nie potrafimy dogadać się z naszym partnerem lub mamy po prostu problem ze znalezieniem osoby, z którą  chcielibyśmy zbudować trwały związek.

Klątwa nie zawsze musi oznaczać rytuału, podczas którego dana osoba stara się rzucić na nas urok. Może to być nawet złorzeczenie, czasami nawet podświadome.

Poniżej przedstawię parę domowych sposobów, które mogą być przydatne, aby wspomniane nieszczęście od nas odsunąć. Okazuje się, że można to zrobić za pomocą prostych narzędzi, które są powszechnie dostępne.

Niewątpliwie, najprostszym rozwiązaniem będzie kąpiel z odrobiną soli. Minerał ten od dawna znany jest ze swoich właściwości oczyszczających. Chodzi po prostu o dodanie odrobiny soli do wody podczas kąpieli. czynność tą można powtarzać przez parę kolejnych dni.

Innym skutecznym rozwiązaniem może okazać się szałwia. W tym przypadku chodzi o przygotowanie kadzidełka ze wspomnianą rośliną oraz okadzenie nim mieszkania w celu pozbycia się złej energii.

Właściwości oczyszczające zawierają również kamienie kwarcowe, które należy porozkładać w pomieszczeniach naszego mieszkania.

Przedstawione pokrótce sposoby często okazują się skuteczne i mogą sprawić, że los zacznie się do nas uśmiechać. Gdyby jednak nadal pojawiały się problemy, z przyjemnością służę moją pomocą. W tym celu, zapraszam do kontaktu 🙂

Kategorie:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: