Rytuał miłosny to bez wątpienia coraz częściej spotykane niekonwencjonalne rozwiązanie, które ma sprawić, że nasz partner wróci. Do magii często uciekamy się, gdy tradycyjne metody nie dają większych skutków lub, gdy widzimy, że mimo naszych starań sytuacja się pogarsza.

Częstym pytaniem, które dostaje jest, na czym dany rytuał polega? Moją pracę z magią, narzędzia jakie stosuje opisałam w poprzednich wpisach, teraz jednak chciałabym skupić się na troszkę innym aspekcie, to znaczy, co zrobić, aby efekty były jak najlepsze.

Rytuał miłosny składa się z dwóch zasadniczych części:

  • sesji, w których często uczestniczy osoba zgłaszająca się do mnie o pomoc,
  • oczekiwania na efekty.

O ile nie ma wątpliwości co do pierwszego punktu, gdyż jest on dokładnie opisany w instrukcji, którą przesyłam przed rozpoczęciem działań, problem pojawia się właśnie po sesjach, czyli wtedy, gdy zniecierpliwieni czekamy, aż nasz partner zechce do nas wrócić.

Co powinniśmy robić, aby rytuał wyszedł jak najlepiej?

Przede wszystkim – nie myśl o rytuale. Zapomnij w tym czasie o blogach, forach ezoterycznych bądź podobnych miejscach. Rytuał musi mieć czas, aby się rozwinąć, aby energia, która w ten sposób powstaje dotarła bez problemu do Twojej drugiej połówki. Ciągłe myślenie o rytuale powoduje nerwy, a to z kolei zakłóca naszą pracę. Wykorzystaj ten czas na spotkania ze znajomymi, spacery… na coś, co sprawi Ci przyjemność.

Kolejny problem to próba kontaktu z partnerem za wszelką cenę. Należy tego unikać z przyczyn, które już właściwie opisałam w tym wpisie. Pozwól, aby to rytuał pracował z Ciebie. To właśnie wtedy, gdy my czekamy na efekty, osoba na której pracujemy jest “bombardowana” energią, którą wytworzyliśmy podczas sesji. Próba kontaktu “na siłę” sprawi, że nasza praca będzie zakłócona, a to z kolei może negatywnie wpłynąć na efekty. Jeśli Twój partner chce przerwy, odpoczynku – daj mu czas. Gdy rytuał zacznie działać, sam się do Ciebie odezwie 🙂

Samo oczekiwanie na efekty czasami bywa trudniejsze niż sesje. Na każdym etapie staram się służyć pomocą oraz dobrą radą. Gdybyś miał/miała pytania, napisz do mnie, postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości 🙂

Kategorie:

1 komentarz

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: