Dobór odpowiedniego rytuału bez wątpienia jest największym zmartwieniem osoby, która zgłasza się do mnie o pomoc. Wszyscy chcemy, aby rytuał miłosny się udał, dlatego przy jego wyborze chcemy mieć pewność, że to, co będzie wykonane jest w danym przypadku odpowiednie.

Rytuał rgipski

Tu często pada pytanie: który rytuał jest najsilniejszy? Przyznam, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż wszystko zależy od konkretnego przypadku. Z doświadczenia wiem, że bardzo dobrze sprawdza się rytuał miłosny na konkretną osobę, czyli ten, który wykonywany jest przez siedem dni. W większości przypadków to rozwiązanie wystarczy, a po paru tygodniach od zakończenia moich działań zaczynają pojawiać się efekty.

Co zrobić z trudniejszymi przypadkami? Większość myśląc o najsilniejszym rytuale od razu wybierze spętanie. Pozostaje jednak pytanie, czy trzeba uciekać się do czarnej magii? O samym spętaniu, jego wadach i zaletach pisałam już wielokrotnie w poprzednich wpisach. Ja osobiście radzę zostawić to rozwiązanie na sam koniec, gdyby okazało się, że inne rytuały z jakichś przyczyn zawiodą.

Czy to oznacza, że poza rytuałem miłosnym na konkretną osobę pozostaje już tylko spętanie? Nie do końca, gdyż mamy jeszcze rytuał egipski, który ma podobne działanie, jednak należy do białej magii, co niesie za sobą szereg zalet: przede wszystkim, nie ma efektów ubocznych, a nasza druga połówka będzie darzyła nas szczerymi uczuciami – a to przecież klucz do szczęśliwego związku.

Moi drodzy, jak wspomniałam na początku, dobór odpowiedniego rytuału to trudne zadanie. Z mojej strony zawsze staram się doradzać tak, aby dane rozwiązanie dało jak najlepsze efekty. Gdybyś miał bądź miała pytania lub wątpliwości, napisz do mnie, a wspólnie znajdziemy odpowiedź na Twoje problemy 🙂

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 19 Średnia: 5]
Kategorie:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: