Magia to dość skomplikowane narzędzie, które wymaga od osoby, która się nią posługuje konkretnych umiejętności oraz doświadczenia. To wykorzystanie odpowiednich atrybutów oraz określonych czynności, które podczas sesji wykonuje rytualista. Czy jest jednak możliwe wykonanie rytuału miłosnego w warunkach domowych?

Dostępnych jest wiele książek, które są swoistym przepisem na rytuał. Przedstawiają nam one od A do Z cały przebieg sesji, pokazują nam również, w jaki sposób powinniśmy się do nich samych przygotować. Również na moim blogu przedstawiłam pewien sposób z białą świeczką, który dobrze wykonany daje oczekiwane efekty.

Mimo materiałów oraz książek, jakie są dostępne wiele osób zwraca jednak uwagę, że wykonany w ten sposób rytuał nie działa lub też jego efekty są znikome. Dzieje się tak dlatego, że nie każdy ma predyspozycje niezbędne do posługiwania się magią. Poza umiejętnościami, które można sobie wyrobić są też czynniki, które raczej ciężko przeskoczyć. Mowa tutaj o otwartości na byty, które nas otaczają. Rytualista jest w tym przypadkiem medium, czyli łącznikiem między światem rzeczywistym, a tym, który jest dla nas niewidoczny, a jednak nas otacza.

Należy pamiętać również o tym, że magia to poważne oraz dosyć delikatne narzędzie, które wykorzystane w sposób nieumiejętny może być przyczyną wielu problemów. O ile można eksperymentować na białej magii, które jest dla nas całkowicie bezpieczna, problem pojawia się przy rytuałach opartych na czarnej magii, do których należy między innymi spętanie. Pamiętajcie, że w tym przypadku pracujemy na bytach, które nie mają dobrych intencji. Przy rytuale spętania musimy te byty przywołać, aby następnie posłać je do osoby, którą chcemy związać. Podczas nieumiejętnie wykonanego rytuału może okazać się, że byty przestaną nas słuchać, co przysporzy nam wielu problemów oraz potrzebna będzie pomoc specjalisty. To niewątpliwie będzie źródłem dodatkowego stresu oraz zmartwień.

Dlatego też nigdy nie należy lekceważyć narzędzia jakim jest magia, gdyż w zależności od osoby, która się nią posługuje, może ona nam pomóc, ale również być źródłem wielu przykrych doświadczeń.

Kategorie:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d