Wybór odpowiedniego rytuału miłosnego to niewątpliwie jedno z trudniejszych zadań, przed jakim stoi osoba zgłaszająca się do mnie o pomoc. Bardzo często działamy wtedy pod wpływem emocji, chcemy, aby osoba, na której nam zależy jak do nas wróciła. Dlatego też zawsze staram się pomóc w doborze odpowiedniego rozwiązania, które w danym przypadku da największą szansę powodzenia.

Niewątpliwie, większość z Was zgłasza się do mnie z prośbą o wykonanie spętania miłosnego w nadziei, że ten rytuał zadziała w miarę szybko oraz da najlepsze efekty. A jak sprawa wygląda w rzeczywistości?

O spętaniu miłosnym pisałam już w poprzednich wpisach, jednak teraz chciałabym zwrócić uwagę na jego skuteczność w zestawieniu z rytuałami opartymi na białej magii, której osobiście jestem zwolenniczką. Mimo tego, co możemy dosyć często znaleźć w Internecie, czarna magia nie musi wydawać się skuteczniejsza od białej. To po prostu zastosowanie innych narzędzi, powołanie się na byty, które nie są nam przyjazne, a jeśli chcą z nami współpracować, bardzo często z czasem upomną się o zwrot tego, co nam dały – często z nawiązką.

Spętanie, w związku z tym, że oparte jest na czarnej magii sprawia, że efekty przychodzą nienaturalnie, osoba spętana jest z nami z przymusu, nie dlatego, że w rzeczywistości chce z nami być. Takie związki nie są szczęśliwe, a często osoba spętana z czasem decyduje się od nas odejść lub odwrotnie – mimo tego, że to by chcielibyśmy od naszego partnera odejść – on na to nie pozwala. W tego typu związkach nie ma prawdziwej miłości, często towarzyszą temu kłótnie oraz inne problemy.

Dlatego też z chęcią pomogę Ci dobrać odpowiedni rytuał odpowiadający Twojemu problemowi tak, aby dać Wam najwięcej szansy na powrót Waszego partnera.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 15 Średnia: 5]
Kategorie:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: