Moi drodzy, częstym pytaniem, jakie mi zadajecie jest, na czym polega rytuał miłosny. W Internecie można znaleźć mnóstwo osób, które oferują pomoc w rozwiązaniu spraw sercowych, jednak, na czym dany rytuał polega? Czy będzie dobrym rozwiązaniem na Twoje problemy sercowe? Wszystko zależy od tego, czy zostanie dopasowany do konkretnego przypadku.

Rytuał miłosny, czyli magia, która łączy serca

Rytuały miłosne to nic innego, jak praca z bytami, które nas otaczają, czyli magią, która może być biała lub czarna. Osobiście jestem zwolenniczką tego pierwszego rozwiązania, gdyż jest dosyć bezpieczne – nie ma przy niej efektów ubocznych, w przeciwieństwie do spętania, podczas którego pracujemy z bytami, które niechętnie z nami współpracują, poza tym nie są nam przyjazne. Oznacza to, że na spektakularne efekty rytuału miłosnego, którymi początkowo się zachwycamy, mogą paść cieniem konsekwencje obrzędu. Skutki uboczne potrafią ujawnić się po kilku latach od wykonania rytuału. Ich rezultatem są konflikty, a nawet rozpad związku.

Na czym polega praca ze wspomnianymi bytami? Sposób odprawiania rytuałów niechętnie zdradzany jest przez wróżki, nie ma metody uniwersalnej –  jest to wynikiem wieloletniego doświadczenia, często opartego na metodzie prób i błędów. Każdy stosuje własne techniki kierując się zasadami pracy z energią, tak aby działanie rytuału przyniosło jak najlepsze rezultaty. Nie powinno więc dziwić, że wizyta u wróżki nie zawsze przebiega tak samo. Ważne, żeby zadbać o to, co najważniejsze – połączenie bratnich dusz i zażegnanie ewentualnych konfliktów, czyli odnalezienie szczęścia w miłości.

Jeśli czujesz się samotny, a nieśmiałość, codzienne sprawy albo złe doświadczenia utrudniają znalezienie odpowiedniego partnera, magia miłosna może pomóc Ci odnaleźć szczęście. Jeśli jesteś w związku, ale emocje nieco ostygły, a rutyna i problemy dnia codziennego wzięły górę, właściwie dobrany rytuał miłosny pomoże odbudować więź z partnerem. A może Twój związek praktycznie dobiegł końca, ale pomimo rozstania uczucia wciąż są żywe? Rytuał pozwoli naprawić zerwane więzi i przypomni Wam o tym, co najważniejsze.

Do podstawowych narzędzi stosowanych podczas moich rytuałów należą świeczki (białe i czerwone), cynamon i miód będące symbolem osłodzenia związku oraz złota nić, która odzwierciedla nierozerwalność. Przy niektórych rytuałach posiłkuję się również zdjęciami osób poddawanych rytuałowi. Istotne jest odpowiednie ułożenie wspomnianych atrybutów tak, aby utworzyć zamknięty obwód. Narzędzi, jakie stosuję jest oczywiście więcej, zależą one jednak od konkretnego rytuału oraz problemu, z jakim przyjdzie mi się zmierzyć.

Czym różni się biała magia od czarnej?

Biała i czarna magia to swoje przeciwieństwa, a jednak jedna nie mogłaby istnieć bez drugiej. Nie zawsze biała magia jest najlepszym rozwiązaniem, a uroki oparte na czarnej magii sporym zagrożeniem. Trzeba jednak mieć świadomość, że igranie z nieprzychylnymi nam bytami może skończyć się źle, dlatego spętanie miłosne polecam dopiero wtedy, gdy rytuał miłosny na konkretną osobę albo rytuał egipski nie przyniosą rezultatów, na jakie liczyliśmy.

W przypadku białej magii staram się namawiać osobę proszącą mnie o pomoc o udział w sesjach, gdyż współpraca osoby zaangażowanej emocjonalnie sprawia, że efekty pojawiają się stosunkowo szybciej, dzięki czemu nie ma potrzeby wykonywania wzmocnienia. Przepływ energii ułatwia także szczera wiara w powodzenie rytuału oraz stosowanie się w domu do wskazówek, których udzielę pod koniec spotkania. Warto pamiętać, że energia, którą przesyłamy do wybranej osoby, pochodzi od nas samych, a pozytywne nastawienie i afirmowanie wspólnej przyszłości wspomaga działanie rytuału.

Nieco inaczej jednak sprawa wygląda w przypadku czarnej magii, do której zaliczamy spętanie. W tym przypadku cały rytuał staram się wykonywać samodzielnie, nie narażając tym samym osoby zgłaszającej się z problemem na skutki uboczne, które mogą pojawić się już podczas samych sesji. Dzięki temu można w spokoju oczekiwać na pierwsze efekty spętania.

Kategorie:

2 komentarze

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: