Dzisiejszy wpis będzie na prośbę Agaty, która w zeszłym tygodniu zakończyła rytuał, teraz powinna cierpliwie czekać na efekty, tymczasem ciągle myśli rytuałem – czym niestety łamie jedną z zasad, jakie ustaliłyśmy na samym początku. To często powtarzający się problem wielu osób, które decydują się na rytuał, jednak faktycznie – warto wiedzieć, jak rytuał miłosny wpływa na zachowanie człowieka.

Rytuał miłosny – co dzieje się po rytuale?

Pytanie Agaty brzmi następująco:

O samej magii napiszę w jednym z kolejnych wpisów, teraz natomiast chciałabym omówić, jak zachowuje się osoba po rytuałach. Oczywiście, nie będę się wypowiadała z punktu widzenia psychologicznego, lecz opiszę to, co najczęściej mi zgłaszacie, czyli oprę się na moim oraz Waszym doświadczeniu. Dzięki temu zyskamy wiarygodny obraz tego, czego możecie spodziewać się, gdy rytuał zostanie już odprawiony.

U części osób efekt działania rytuału zauważalny jest właściwie już podczas sesji. Jak wspominałam w jednym z poprzednich wpisów, podczas odprawiania rytuału zarówno osoba w nim uczestnicząca jak i ta, którą chcemy przekonać, aby do nas wróciła, może mieć problemy ze snem, a co za tym idzie – problem z koncentracją za dnia. W większości przypadków dolegliwości te ustępują po paru dniach, a my wracamy do kondycji sprzed rytuału. Zarówno podczas odprawiania sesji jak i po niej, nasze myśli przepełnione są naszym ukochanym. Myśli te są pozytywne, co daje nam dodatkowej energii do działania.

Odpowiednio dobrany rytuał miłosny to efekty, które odczujecie jeszcze zanim wybrany partner podejmie decyzję, czy chce nawiązać z Wami kontakt. Wybór rytuału odbywa się na podstawie analizy numerologicznej i rozkładu kart, ale także informacji, które od Was uzyskam. Wiedząc, jak wygląda Wasza sytuacja życiowa, jakie macie plany wobec wybranka i czego od niego oczekujecie, możemy określić, jaka jest przyczyna dotychczasowych niepowodzeń w sferze uczuć. Świadomość tych przeszkód pozwala stawić im czoła, co z pewnością doda Wam pewności siebie i pozwoli spojrzeć na świat w nieco inny sposób.

Wpływ rytuału na partnera: co warto wiedzieć?

Wiecie już, co możecie czuć, gdy rytuał zostanie odprawiony, ale co dzieje się z Waszym ukochanym? W tym obszarze na działanie magii trzeba niestety trochę poczekać. Energia astralna musi odpowiednio się ukształtować i ułożyć tak, aby możliwe było nawiązanie nici porozumienia, która z czasem przekształci się w więź emocjonalną. Dla nas najważniejsze jest to, co widzimy gołym okiem, czyli moment, w którym nasza druga połówka na nowo zaczyna się nami interesować, dzwoni do nas, próbuje szukać z nami kontaktu. W zależności od tego, jaki rodzaj rytuału odprawiamy oraz od konkretnego problemu, efekty takie widać z reguły po 4-7 tygodniach. Czy to oznacza, że do czwartego tygodnia nic się nie dzieje? Nic bardziej mylnego! W tym czasie drugiej osobie przekazywana jest energia, która ma za zadanie wywołać u niej pozytywne myśli o nas, przywołać wspólne chwile, co w rezultacie ma tą osobę skłonić do zmiany zachowania tak, aby na nowo chciała być z nami. Wybranek zacznie odczuwać potrzebę wspólnego spędzania czasu i rozmowy, pojawi się pociąg fizyczny, a zainteresowanie i zauroczenie zmienią się w silne przywiązanie, które z czasem będzie podwaliną dla prawdziwego, trwałego uczucia.

Muszę tutaj zaznaczyć, że chodzi o białą magię, czyli rytuał, który nie zniewala drugiej osoby, lecz przekazuje mu właśnie wspomniane myśli. Osoba będąca pod wpływem takiego uroku ma wolną wolę, więc ostatecznie to od niej będzie zależało, czy chce do nas wrócić, czy też nie. To ona decyduje, czy podda się podszeptom losu, czy odrzuci jego wskazówki. Kluczowe tutaj jest nasze zachowanie zarówno podczas samych sesji, jak i po nich. To my sami budujemy energię, która ma oddziaływać na drugą osobę, więc w dużej mierze to od nas zależy, czy te pozytywne myśli będą wystarczające, aby przekonać naszego ukochanego do powrotu. Dlatego ważne jest, aby przestrzegać reguł, które opisuję właściwie już na samym początku.

Jeśli wykonane było spętanie, efekty rytuału będą nieco inne. Przede wszystkim czarna magia ma przywiązać do Ciebie drugiego człowieka, co jednoznacznie wskazuje na odebranie mu wolnej woli. Ten przymus skłania do odczuwania narzuconych emocji, a wszystkie gesty i zachowania dalece odbiegają od naturalnych. To dlatego na pierwszym miejscu zawsze stawiam białą magię, obrzędy oparte na czarnej zostawiając na sam koniec, kiedy inne metody poszukiwania szczęścia w miłości zawiodą.

Mam nadzieję, że tym wpisem udało mi się wyjaśnić mechanizm działania rytuału oraz jego sposób działania. Gdybyście mieli jakieś pytania bądź pomysły na nowy wpis, dajcie znać na maila – rozwieję Wasze wątpliwości, a w razie potrzeby pomogę wybrać rytuał miłosny.

Kategorie:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d