Wielu z Was, moi drodzy, bardzo często pisze do mnie z prośbą o pomoc w spętaniu drugiej osoby. Będąc pod wpływem opinii powszechnie krążącej po forach internetowych, jesteśmy przekonani o największej skuteczności wspomnianego rytuału. Wielkie rozczarowanie nadchodzi, gdy zamiast tego proponuję sięgnąć po inne rozwiązanie, z pozoru może trochę słabsze. Wtedy pojawia się pytanie, dlaczego tak?

Moi drodzy, zdradzę Wam teraz pewien sekret często ukrywany przez inne osoby zajmujące się rytuałami. Spętanie ma swoje plusy i minusy. Jego zaletą jest to, że jego powodzenie faktycznie jest wyższe niż w przypadku tradycyjnego rytuału. I co dalej? Na tym zakończymy zalety tegoż narzędzia stosowanego do łączenia dwóch osób. Przejdźmy teraz do wad. Spętanie, w przeciwieństwie do rytuału na wzmocnienie czy odbudowę więzi oparte jest na czarnej magii. Co to w praktyce oznacza? A to, że posługujemy się energią, która w zasadzie nie służy człowiekowi. Osoba spętana na początku zachowuje się jakby rzeczywiście czuła do nas coś więcej, jakby nas pragnęła kochała, jednak w rzeczywistości nie ma wpływu na to, co robi. Osoba taka często wygląda na ospałą, roztargnioną, widzimy, że nie jest to ta sama osoba, na której nam zależało.

Spętanie w przeciwieństwie do białej magii nie dalej drugiej osobie wyboru. Tradycyjny rytuał ma na celu wzbudzić u naszej ukochanej osoby pozytywne myśli u nas, jednak pozostawiając mu wolną wolę. Nasz ukochany będzie miał wybór: czy chce z Tobą być czy może jednak nie. I tego często się obawiamy: wolnego wyboru, jaki dajemy stosując rytuał oparty na białej magii. Jak już wspomniałam, tego wolnego wyboru nie ma w przypadku spętania. Ta osoba jest po prostu zmuszona do tego, aby z nami być, nie jest w stanie podjąć racjonalnej decyzji.

Czarna magia nie służy człowiekowi. Jeśli nawet na początku wydaje nam się, że nasze życie u boku partnera jest sielanką, nawet jeśli mamy wrażenie, że kocha nas bezgranicznie – jest to raczej chwilowe. Spętanie odbierze sobie to, co dało. Niestety, tego typu związku są w gruncie rzeczy nieszczęśliwe. Często zdarzają się kłótnie, nałogi, choroby, a nawet śmierć. Bo czarna magia odbiera swoją zapłatę.

Dlatego też, moi drodzy, wybierając odpowiedni rytuał trzeba do tego podejść z rozwagą, aby nie skrzywdzić siebie oraz drugiej osoby. Jeśli chcesz mieć pewność, że wybrałeś właściwy rytuał, skontaktuj się ze mną, na pewno pomogę 😊

Kategorie:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d