W tym wpisie postaram się Wam odpowiedzieć na pytanie, które często pada u osoby, która prosi mnie o pomoc w odzyskaniu ukochanej osoby: czy rytuały miłosne są bezpieczne? W jednym z poprzednich wpisów wspominałam, że magia dzieli się białą oraz czarną. Do tej pierwszej należą przede wszystkim rytuały na odbudowę czy też poprawę więzi do tej drugiej – chociażby spętania.

Podstawową różnicą między magią białą oraz czarna jest taka, że ta druga często potrafi nam spłatać figla i powinniśmy liczyć się z różnymi skutkami ubocznymi. Dlatego, podczas gdy rytuały miłosne oparte na białej magii mogą być wykonywane w warunkach domowych (wymaga to oczywiście pewnej wprawy i doświadczenia), podczas gdy spętanie lepiej zlecić jest osobie, która wie, z czym ma do czynienia. W Internecie możemy spotkać wiele sposobów, właśnie na spętanie, dlatego też chciałabym przestrzec przed ich samodzielnym wykonaniem, gdyż to może obrócić się przeciwko osobie, która próbuje działać na własną rękę.

Pamiętam przypadek, gdy zgłosiła się do mnie młoda kobieta, która skarżyła się, że od jakiegoś czasu miewa koszmary oraz zaczęły pojawiać się problemy w domu, pracy. Po rozłożeniu kart zauważyłam, że jest ona pod wpływem energii, którą nieumyślnie na siebie ściągnęła. W tym przypadku na szczęście wszystko dobrze się skończyło, ponieważ osoba ta skojarzyła falę nieszczęść właśnie z rytuałem spętania, który próbowała wykonać w warunkach domowych. Jednak, jest wiele przypadków, gdy dana osoba po zastosowaniu magii żyje w nieświadomości, że negatywne zmiany są właśnie wynikiem źle użytej energii.

Magia to potężna moc, dlatego trzeba umieć się nią posługiwać. Żyjemy w dobie Internetu, gdzie wszystko mamy właściwie pod ręką. Z łatwością możemy znaleźć instrukcję spętania czy na wykonanie rytuału miłosnego. Ważne jest jednak, aby podchodzić do tego z należytą ostrożnością.

Kategorie:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: