Wielu z Was zadaje sobie pytanie: rytuał miłosny zadziałał, ale jaki będzie czas jego trwania? Na wstępie muszę zaznaczyć, że zastosowanie magii do połączenia dwóch osób musi być decyzją świadomą, gdyż później ciężko jest odwrócić jej działanie.

Na początku, gdy zamawiamy rytuał, czekamy z niecierpliwością, aż nasza ukochana osoba zacznie szukać z nami kontaktu. Czasami trwa to krótko – bywają przypadki, że osoby schodzą się już podczas sesji, na efekty niektórych czasami trzeba po prostu poczekać. Osobę proszącą mnie o pomoc zawsze również ostrzegam, że rytuał wcale może nie przynieść zamierzonego efektu – są to sytuacje odosobnione, jednak musisz mieć świadomość, że i takie przypadki się zdarzają.

No dobrze, wszystko poszło dobrze, jesteście razem szczęśliwi, dzielicie się radością, ale… po pewnym czasie euforia opada i zadajecie sobie pytanie: czy tak już będzie zawsze? Jeśli nie, to jak długo rytuał będzie działał?

Niestety, nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż magia na każdego działa trochę inaczej. Z mojego doświadczenia wiem, że osoby w ten sposób połączone są szczęśliwe już na stałe, są też przypadki, gdzie rytuał nie zadziałał tak mocny i po pewnym czasie czar prysnął. Pamiętam przypadek pewnej dziewczyny, której rytuał się udał, jednak po pewnym czasie do mnie wróciła i zapytała, czy wszystko jest z nimi w porządku, gdyż zauważyła, że jej ukochany zaczyna się na nowo oddalać. Sprawdziłam, okazało się, że moc rytuału osłabła, nie był on już tak silny jak na samym początku. Zaproponowałam rytuał na odnowę, który szczęśliwie zadziałał, a Karolina do tej pory czasami mi pisze i mówi, że razem są szczęśliwi.

Pamiętajcie również, że każdy kij ma dwa końce i z czasem nie będziemy chcieli, aby druga osoba nadal z nami była, ale na skutek działania magii nie chce odejść. Wtedy trzeba zastosować rytuał separacyjny, który niestety nie zawsze działa, gdy chcemy odwrócić działanie tego wcześniejszego. Dlatego też, moi drodzy, decyzja o zastosowaniu rytuału musi być świadoma, gdyż czasami odwrócenie jego działań może przysporzyć sporo wysiłku.

Kategorie:

1 komentarz

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: