Moi drodzy, wśród częstych pytań, jakie do mnie kierujecie jest, od czego zależy skuteczność rytuałów. Niestety, nigdy nie ma stuprocentowej gwarancji, że druga osoba do nas wróci. Budzi to nasze obawy, niepokój, często po usłyszeniu tej informacji osoba zainteresowana rytuałem rezygnuje z niego.

Jednym z najistotniejszych aspektów jest niewątpliwie osoba, która wykonuje takie rytuały. Musi to być osoba posiadająca odpowiednie predyspozycje oraz doświadczenie. To spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość z trochę innego punktu widzenia. Rytualista, przede wszystkim jest w stanie dostrzec otaczającą nas energię. W przypadku rytuałów czy też uroków miłosnych jest to energia, która powinna łączyć dwie osoby. Na podstawie takiej wiedzy jesteśmy w stanie dobrać osobie zainteresowanej odpowiedni rytuał.

Drugim, bardzo istotnym czynnikiem jest zaangażowanie osoby, która prosi mnie o pomoc. Osoba taka musi być pewna swoich uczuć do drugiej osoby. Musimy być zdeterminowani, wiedzieć, że tak – ta osoba, którą chcę w ten sposób zdobyć jest tą właściwą. Również nie możemy wątpić w działanie magii. Musisz być przekonany, że jest ona w stanie sprawić, że będziecie razem z Twoją drugą połówką.

Spełnienie tych wszystkich opisanych warunków jest kluczem do wytworzenia pozytywnej energii, która jest przekazywana naszemu ukochanemu. To ta energia jest odpowiedzialna za połączenie Was. Pamiętaj również, że aby być dobrze przygotowanym do rytuału, musisz być w dobrej kondycji psychicznej tak, abyś mógł wspólnie ze mną tą energię wytworzyć.

Mam nadzieję, że tym wpisem rozwiałam Twoje wątpliwości. Gdybyś miał pytania bądź potrzebował pomocy, skontaktuj się ze mną – na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu 😊

Kategorie:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: