No dobrze. Wiesz już, że chcesz skorzystać z magii miłosnej, jednak nie wiesz, jaki rytuał zastosować? Zawsze na początku będę starała się dobrać Tobie najlepsze rozwiązanie, jednak chciałabym, abyś zdał sobie sprawę z tego, jaka jest różnica między poszczególnymi rytuałami.

W większości przypadków, gdy między Tobą a Twoją drugą połówką istnieje pewna więź emocjonalna, najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest rytuał miłosny na konkretną osobą. Jest to rozwiązanie bez w pełni bezpieczne, bez skutków ubocznych. Rytuał ten składa się z sesji powtarzanych przez parę dni – często z udziałem osoby zainteresowanej. Za popularnością tego rozwiązania przemawia również jego stosunkowo niska cena. Jednak uroki, o których mowa można stosować, gdy mamy do czynienia ze stosunkowo łatwymi problemami.

Gdy stoimy przed cięższymi przypadkami, z pomocą przychodzi nam spętanie oraz rytuał miłosny. Ten ostatni realizowany jest przy wykorzystaniu rekwizytów właśnie ze starożytnego Egiptu. Rytuał sprawdza się przy cięższych przypadkach.

Spętanie wiąże się z zastosowaniem czarnej magii, w związku z czym wykonuję je na wyraźną prośbę osoby zainteresowanej. Osoba zamawiający taki rytuał musi być świadoma narzędzi, jakie chce zastosować. Mechanizm tego rytuału polega na tym, że osoba, na której działamy nie posiada własnej woli, jest więc zniewolona. Często po takim rytuale osoba, która jest z nami, wydaje się, że nas kocha, jednak sama zastanawia się, dlaczego to robi. Musimy również liczyć się z negatywnymi skutkami zastosowania czarnej magii, które uwidocznić mogą się nawet długo po wykonaniu rytuału.

Gdybyś nie wiedział/a, jaki rytuał wybrać, skontaktuj się ze mną, opisz swoja sytuację, na pewno wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. 😊

Kategorie:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d