Dzisiejszy wpis będzie trochę inny niż pozostałe, nie będzie w nim o samych rytuałach, lecz o tym, czym się sugerować przy wyborze wróżki, która pomoże nam w odzyskaniu partnera.

Niewątpliwie miejscem opiniotwórczym są fora internetowe, do tych z największym przebiciem należą zdecydowanie Gazeta.pl oraz Kafeteria.pl. Jednak, czy warto wierzyć w opinie, jakie są tam zamieszczane? Bez wątpienia zaletą, ale przez to również wadą takich miejsc jest to, że może się na nich wypowiedzieć każda osoba. Z jednej strony jest to wygodne rozwiązanie, gdy chcemy szybko uzyskać odpowiedź na nurtujące nas pytanie, jednak może być ono również wykorzystane w złym celu. Otóż, jest to doskonałym narzędziem dla osób, które w łatwy sposób chcą zarobić trochę pieniędzy i przybierają postać osób zadowolonych z rytuałów. Wygląda to tak, że ta sama osoba pisze opinie pozytywne o swoich usługach, pisząc jednocześnie opinie negatywne na temat konkurencji.

Moi drodzy, od pary dni piszecie do mnie zaniepokojeni, że również o mnie takie nieprzychylne opinie się pojawiają, dlatego też chciałabym się do nich odnieść.

  1. Anna Szalkowska po wpłacie pieniędzy przestaje odpisywać – taki komentarz możemy przeczytać na forum Gazeta.pl

rytuały miłosne - opinie forum

A jaka jest prawda? Moi drodzy, zarówno przed wpłatą pieniędzy jak i po możecie liczyć na moje pełne wsparcie, tak podczas trwania rytuał, jak i po jego zakończeniu. Przesyłam przykładowy zrzut ekranu rozmowy z osobą, która poprosiła mnie o pomoc:

magia miłosna

Z uwagi na to, że szanuję Waszą prywatność, wiadomości mają charakter poufny, proszę Was o wyrozumiałość,  pozwoliłam sobie przedstawić rozmowę w formie rozmytej.

Dodatkowo, chciałabym zwrócić uwagę na autora wpisu, nijakiego „vvio”, który prowadzi bloga, ten z kolei według powszechnej opinii należy do osoby, która podaję się za wróżbitę. Oto, jakie wpisy można przeczytać nie tylko o mnie, lecz o innych wróżkach:

spętanieZostało to zauważone również przez innych użytkowników forum:

 sprawdzone rytuały miłosne

Korzystając z okazji poniżej przedstawiam fragment kolejnego wpisu na forum osoby, która rzekomo zamawiała u mnie rytuał:

urok miłosny

Powyższy post na forum znalazłam w wielu wpisach, na zasadzie kopiuj-wklej.

Jak się jednak później okazuje, ta sama osoba pyta o osobę, która rzekomo zajmuje się magią:

spętanie miłosne

Wnioski wyciągnijcie sami.

  1. Anna Szalkowska to osoba wymyślona, nie istnieje.

Więc zapraszam na moje konto na Facebooku:

sprawdzona wróżka

  1. Zamówiłam rytuał w kwietniu bądź maju (zależy od wersji) i do tej pory nie ma efektów, czytamy na forum Kafeterii:

rytuał egipski

Problem w tym, że w tych miesiącach z przyczyn osobistych nie wykonywałam żadnych rytuałów, o czym osoba pisząca opinię zdaje się nie wiedzieć. Moi drodzy, zwróćcie również uwagę na mnogość komentarzy, które pojawiają się praktycznie w jednej chwili. Poza tym, nikomu nie każę czekać dwóch miesięcy na efekty, a jaki jest czas oczekiwania, to wiedzą osoby, którym pomagam 😊

W tym samym wątku czytamy:

czarna magia

Zaintrygowana postanowiłam sprawdzić, czy osoba posiadająca taki adres mailowy kiedykolwiek do mnie napisała:

biała magiaNo cóż…

Co ciekawe, identyczny wpis w tym samym czasie pojawił się w innych wątkach.

Moi drodzy, forum to wygodne narzędzie, które niewątpliwie pomaga w rozwiązywaniu wielu problemów. Ważne jest jednak, aby umieć z niego należycie korzystać oraz aby nie wykorzystywać go do złych celów.

Domyślam się, że podobnych opinii do tych powyższych na mój temat w rzeczywistości jest dużo więcej, osobom, które zaalarmowane mi je wskazały serdecznie dziękuję. Każda opinia, nawet ta negatywna jest ważna. Nie ukrywam, nie każdy rytuał wykonany przeze mnie kończy się sukcesem. Nikomu tego nie obiecuję i zaznaczam to na samym początku, można to przeczytać również w moich innych wpisach. Kierując się jednak opiniami ważne jest to, czy zawierają one informację o tym, jak sam rytuał wyglądał, czy też nie są one zwykłym, agresywnym wpisem mającym na celu stworzenie negatywnej oceny o drugiej osobie.

Kategorie:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: