Częstym pytaniem, jakie do mnie kierujecie jest, jak przygotować się dobrze do rytuału. Moi drodzy, aby odpowiedzieć na to pytane, musimy zdać sobie sprawę, na czym tak naprawdę polegają sesje, podczas których staram się połączyć dwie osoby.

Rytuał miłosny oparty jest na pozytywnych wspomnieniach, chwilach jakie spędziliście ze sobą. To właśnie te myśli są przekazane Waszemu ukochanemu bądź ukochanej tak, aby osoba taka zapragnęła do Was wrócić. Nie ukrywam, że najistotniejszym czynnikiem odpowiadającym za powodzenie rytuału jest zaangażowanie osoby, która prosi mnie o pomoc. Prosząc o rzucenie uroku miłosnego musimy być pewni uczuć, jakie żywymi do drugiej osoby. To właśnie te uczucia tworzą pozytywną energię, która jest wykorzystywana przy rytuale.

Bardzo istotne jest, aby zarówno podczas wykonywania rytuału jak i podczas oczekiwania na jego efekty być w dobrej kondycji psychicznej. Przede wszystkim w tym czasie nie można spożywać alkoholu ani innych używek, które osłabiają naszą koncentrację. Osoby uczestniczące w rytuale często zapominają o tej zasadzie, co często sprawia, że rytuał nie do końca wydał oczekiwane owoce.

Niezależnie od tego, czy sesje rytualne wykonuję sama, czy też z Twoim udziałem, ważne, aby w czasie ich realizacji być skoncentrowanym, nie denerwować się. Dlatego też często zalecam muzykę relaksacyjną wieczorami, czyli wtedy, gdy zazwyczaj wykonywane są rytuały.

Najważniejsze jest pozytywne nastawienie oraz wiara w powodzenie rytuału, dlatego też zawsze staram się podnosić na duchu osoby, które proszą mnie o pomoc.

Kategorie:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d