Moi drodzy, częstym pytaniem, jakie mi zadajecie jest czas oczekiwania na działanie rytuału. Zawsze na samym początku informuję, że nie ma tak naprawdę określonego terminu, po którym takie efekty mogą się pojawić. U jednych oczekiwane zmiany można zauważyć stosunkowo szybko, bo już po dwóch tygodniach, u innych na efekty przyjdzie trochę dłużej poczekać, przykładowo pięć czy sześć tygodni.

W jednym z poprzednich wpisów wspominałam, że działania rytuału nie da się przyspieszyć, że czekając na efekty musimy się po prostu uzbroić w cierpliwość. Nerwy, które często towarzyszom osobie proszącej mnie o pomoc niestety z reguły wpływają negatywnie na cały rytuał, więc najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu zająć się sprawami codziennymi.

Chciałabym jednak zwrócić uwagę, że rytuały odprawiane z udziałem osoby zainteresowanej dają z reguły lepsze oraz szybsze efekty niż w przypadku, w którym rytuał będzie wykonywany wyłącznie przeze mnie. Dzieje się tak dlatego, że osoba, która zamawia rytuał jest zaangażowana emocjonalnie, dzięki czemu energia przekazywana ukochanej osobie jest po prostu silniejsza.

Słabe zaangażowanie emocjonalne jest też niestety czynnikiem negatywnym, który nie tylko może przyczynić się do wydłużenia czasu oczekiwania na efekty, ale również może być przyczyną niepowodzenia rytuału. Dlatego też zawsze przed zaproponowaniem konkretnego rytuału sprawdzam szczegółowo, czy ma on szanse powodzenia.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 13 Średnia: 5]
Kategorie:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: