Moi drodzy, częstym pytaniem, jakie mi zadajecie jest czas oczekiwania na działanie rytuału. Zawsze na samym początku informuję, że nie ma tak naprawdę określonego terminu, po którym takie efekty mogą się pojawić. U jednych oczekiwane zmiany można zauważyć stosunkowo szybko, bo już po dwóch tygodniach, u innych na efekty przyjdzie trochę dłużej poczekać, przykładowo pięć czy sześć tygodni.

Rytuał miłosny – co zrobić, aby efekty rytuału pojawiły się jak najszybciej?

W jednym z poprzednich wpisów wspominałam, że działania rytuału nie da się przyspieszyć, że czekając na efekty musimy się po prostu uzbroić w cierpliwość. Nerwy, które często towarzyszą osobie proszącej mnie o pomoc niestety z reguły wpływają negatywnie na cały rytuał, więc najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu zająć się sprawami codziennymi. Obsesyjne myśli o wykonanym rytuale albo partnerze, a tym bardziej próby nawiązania kontaktu mogą zakłócić działania energetyczne, co przyniesie rezultaty odwrotne od oczekiwanych. Zamiast tego lepiej jest ze spokojem patrzeć w przyszłość i wierzyć w moc magii, z której wsparcia zdecydowaliśmy się skorzystać. Nie warto niczego przyspieszać – magia miłosna we własnym tempie znajdzie drogę, aby pomóc w odnalezieniu partnera i zapewnić obu stronom powodzenie w miłości.

Jeśli efekty rytuału nie są zadowalające albo nie pojawiają się po upływie kilku tygodni, mogę przeprowadzić rytuał wzmacniający. Jednak w wielu przypadkach wystarczy, że osoba zamawiająca będzie pamiętała o wskazówkach, których jej udzieliłam i zastosuje je w domu już po przeprowadzeniu rytuału. Stosowanie się do tych prostych zasad oraz pozytywne myśli ułatwiają przepływ energii, a tym samym wzmacniają działanie rytuału miłosnego, który przecież oparty jest na energii, którą emanujemy.

Czy udział osoby zamawiającej podczas rytuału wzmacnia jego działanie?

Rytuały miłosne zazwyczaj przeprowadzam z udziałem osoby zamawiającej, ale nie zawsze jest to konieczne. Gdy w grę wchodzi biała magia, obecność osoby zainteresowanej wspomaga działanie rytuału i ułatwia odpowiednie ułożenie się energii. Jeśli jednak wykonywane jest spętanie miłosne, rytuał wykonuję samodzielnie, tak aby oszczędzić Wam ewentualnych skutków ubocznych, które niesie ze sobą nieprzyjazna człowiekowi czarna magia.

Chciałabym jednak zwrócić uwagę, że rytuały odprawiane z udziałem osoby zainteresowanej dają z reguły lepsze oraz szybsze efekty niż w przypadku, w którym rytuał będzie wykonywany wyłącznie przeze mnie. Dzieje się tak dlatego, że osoba, która zamawia rytuał jest zaangażowana emocjonalnie, dzięki czemu energia przekazywana ukochanej osobie jest po prostu silniejsza. Wyjątek stanowi tutaj czarna magia, która specjalizuje się w sztucznych więziach, gdzie jakiekolwiek uczucia mogłyby tylko skomplikować przebieg rytuału. To dlatego wskazaniem do wykonania rytuału spętania jest przede wszystkim brak więzi emocjonalnej – najlepiej sprawdza się, gdy wymarzony partner nie odwzajemnia uczucia albo w ogóle nas nie zna.

Słabe zaangażowanie emocjonalne jest też niestety czynnikiem negatywnym, który nie tylko może przyczynić się do wydłużenia czasu oczekiwania na efekty, ale również może być przyczyną niepowodzenia rytuału. Dlatego też zawsze przed zaproponowaniem konkretnego rytuału sprawdzam szczegółowo, czy ma on szanse powodzenia. To prosta recepta na sukces, która pozwala zapobiec rozczarowaniom, jakie niesie nieodpowiednio dobrany rytuał miłosny. Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, aby pomagać Wam odkryć, jak wygląda prawdziwe szczęście w miłości.

Kategorie:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: