No tak, okazuje się, że mimo prawidłowego rytuału nie uzyskaliśmy pożądanego efektu. Wtedy często pojawia się rozczarowanie, często osoba, która prosi o pomoc podejrzewa, że rytualista nie wykonał prawidłowo swojego zadania. Mimo, że większość rytuałów kończy się powodzeniem, są też takie, które nie dają żadnego efektu. Ile takich przypadków jest? Skłamałabym, gdybym podała procentowo ilość osób niezadowolonych z rytuałów. Dzieję się tak dlatego, że często po zakończonym rytuale kontakt z osobą zamawiającą rytuał po prostu się urywa – w tym przypadku ciężko określić ilość rytuałów zakończonych sukcesem oraz tych, które należałoby poprawić.

Zawsze na samym początku uprzedzam, że mimo dużego prawdopodobieństwa sukcesu, trzeba również liczyć się z porażką. Muszę zwrócić uwagę, że na każdą osobę z reguły działa inny rytuał, dlatego też doświadczony rytualista już na samym początku powinien dobrać rytuał, który da największe prawdopodobieństwo powodzenia.

Dobrze… ale co dalej? Często zgłaszają się do mnie osoby, które twierdzą, że korzystały z pomocy innych osób, ale rytuał nie zadziałał. Pierwszą rzeczą, jaką wtedy sprawdzam jest to, czy dana osoba jest rzeczywiście pod wpływem działań pochodzących z sesji rytualnych. Tutaj muszę zaznaczyć, że zdarzają się przypadki, że rytuał w ogóle nie był wykonany na danej osobie, dlatego trzeba być ostrożnym przy doborze odpowiedniej osoby, która ma nam pomóc. Niestety, w dobie Internetu na forach internetowych jest mnóstwo osób podających się za odpowiednie do tego zadania, a na końcu okazuje się, że sytuacja z naszym partnerem wcale się nie poprawiła.

Wybierzmy jednak ten bardziej optymistyczny wariant, w którym rytuał był wykonany, jednak z pewnych przyczyn po prostu nie zadziałał. Wtedy w pierwszej kolejności sprawdzam, czy dana osoba jest pod jego działaniem. Jeśli tak – proponuję poczekać, gdyż może być tak, że na efekt warto jeszcze trochę poczekać, natomiast nakładanie na siebie energii pochodzącej z rytuałów może wyrządzić więcej szkód niż pożytku.

Bardzo ważne jest, aby po nieudanym rytuale zbadać przyczyny jego niepowodzenia w celu uniknięcia tego samego przypadku. Tak jak wspomniałam, na każdą osobę może zadziałać inne rozwiązanie, dlatego też zawsze staram się proponować to najlepsze w celu osiągnięcia optymalnego rezultatu.

Kategorie:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d